dr hab. Robert Kurek, prof. UEW ponownie powołany przez J.M. Rektora UEW do pełnienia funkcji Prodziekana Filii

W dniu 3 września 2020 r. J.M. Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu powołał Profesora Uczelni dr. hab. Roberta Kurka do pełnienia funkcji Prodziekana Filii w kadencji 2020-2024.

ZARZĄDZENIE NR 146/2020 Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu z dnia 3 września 2020 r. w sprawie powołania dr hab. Roberta Kurka, prof. UEW, do pełnienia funkcji Prodziekana Filii w Jeleniej Górze

Składamy gratulacje i życzymy Panu Prodziekanowi wielu sukcesów w rozpoczynającej się kadencji.img_2206_(002)

Stopnie naukowe

Pan Prodziekan jest Absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, Wydziału Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze. Stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii uzyskał w 2000 r. (Wydział Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze) a doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse uzyskał w 2016 r. (Wydział Zarządzania i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu).

Obszary zainteresowań naukowych

Pan Prodziekan prowadzi badania naukowe w następujących obszarach tematycznych: krajowe i międzynarodowe instytucje finansowe; usługi finansowe i podmioty rynku finansowego oraz ich otoczenie; ubezpieczenia gospodarcze, społeczne i zdrowotne; analiza finansowa i pośrednictwo finansowe (kredytowe, ubezpieczeniowe, inwestycyjne); systemy pieniężne i waluty wirtualne (kryptowaluty, bitcoin).

Ważniejsze funkcje sprawowane na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Działalność i funkcje środowiskowe