dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UEW ponownie powołana przez J.M. Rektora UEW do pełnienia funkcji Dziekana Filii

W dniu 1 września 2020 r. J.M. Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu powołał Profesor Uczelni dr hab. Elżbietę Sobczak do pełnienia funkcji Dziekana Filii w kadencji 2020-2024.

ZARZĄDZENIE NR 138/2020 Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu z dnia 1 września 2020 r. w sprawie powołania dr hab. Elżbiety Sobczak, prof. UEW do pełnienia funkcji Dziekana Filii – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Filia w Jeleniej Górze

Ogromnie gratulujemy i życzymy Pani Dziekan wielu sukcesów w rozpoczynającej się kadencji._resized_300x359_img_1976

Stopnie naukowe

Pani Dziekan jest Absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, Wydziału Gospodarki Miejskiej i Usług w Jeleniej Górze. Stopnie naukowe doktora nauk ekonomicznych i doktora habilitowanego nauk ekonomicznych uzyskała na Wydziale Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Obszary zainteresowań naukowych

Pani Dziekan prowadzi badania naukowe w następujących obszarach tematycznych: badania regionalne z wykorzystaniem metod wielowymiarowej analizy statystycznej, taksonomia struktur, metody oceny rozwoju regionalnego, dysproporcje rozwoju społeczno-gospodarczego, innowacyjność przestrzeni europejskiej, segmentacja rynków zagranicznych.

Ważniejsze funkcje sprawowane na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Działalność i funkcje środowiskowe