Zmiany, zmiany, zmiany…. czyli WSFK w obliczu nowego

26.03.2015 r.

W tym tygodniu w Naszej Firmie zaszły już od dawna zapowiadane zmiany. Nasze dwie pracownice – Kierownik Działu Analiz Karolina Leśniowska i Kierownik Działu Promocji i Rozwoju Joanna Dubiel zakończyły pracę w Firmie. Na ich miejsce powołani zostali nowi kierownicy Oskar Zych w Dziale Analiz oraz Karolina Pylińska w Dziale Promocji i Rozwoju. Gratulujemy awansu.

Dalsza część spotkania została poświęcona działalności i realizacji zadań Firmy. Zarząd wydał dyspozycje dotyczące działań na najbliższy okres. Sekretariat, jak co miesiąc dokonał podsumowania obecności pracowników w ciągu ostatniego miesiąca. Koleżanki z tego Działu aneksowały umowę nowej Kierownik Działu Promocji i Rozwoju. Zrobiły również listę płac oraz kartę przychodów pracowników. Dział Księgowości zajmował się dalszą analizą ankiet związanych z projektem dla Urzędu Miasta Jelenia Góra. Dział Promocji i Rozwoju pracował nad prezentacjami informującymi o wykładzie otwartym profesora Marka Belki, Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Dział zaprojektował również plakaty związane z rekrutacją i naborem nowych pracowników do naszej firmy. Dział Analiz kontynuował prace związane z realizacją projektu dotyczącego rynku Catalyst oraz opracowaniem raportu z badań, który przedstawimy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie podczas kwietniowego wyjazdu studyjnego. Ponadto zespół zajął się realizacją pierwszego etapu projektu realizowanego dla KGHM. Więcej informacji o projekcie podamy już wkrótce.

Korzystając z okazji serdecznie zachęcamy wszystkich studentów do udziału wyjątkowym wydarzeniu jakie będzie miało miejsce na naszym Wydziale już niebawem. Dnia 10 kwietnia 2015 r. o godzinie 10.00 w auli budynku H (ul. Kochanowskiego 8) odbędzie się wykład otwarty Prezesa Narodowego Banku Polskiego Profesora Marka Belki pt. „ Doświadczenia i wyzwania integracji europejskiej”

Serdecznie zapraszamy!!!

Paweł Zawisza