"Logistyka kosmiczna: nowa nadzieja” - NKL LOGRiT zaprasza !

NKL LOGRiT zaprasza do uczestnictwa w pierwszym seminarium naukowym z cyklu Logistyczne Wojny, które odbędzie się 3 grudnia 2020 roku o godzinie 18.00 na platformie MS Teams (kod zespołu: xd0epi4). Zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu - Filia w Jeleniej Górze do włączenia się w debatę, której motywem przewodnim będzie temat: „Logistyka kosmiczna: nowa nadzieja”.

W trakcie debaty poruszone zostaną następujące zagadnienia:

Ideą Logistycznych Wojen jest stworzenie miejsca do dyskusji na tematy związane z logistyką dla członków Koła naukowego, studentów Filii, a także zaprzyjaźnionych z Kołem i Filią szkół średnich. W tym seminarium naukowym głos należy tylko do Was! Liczymy na Waszą obecność i wypowiedzi na przedstawione powyżej tematy.

Organizatorem seminarium naukowego Logistyczne Wojny jest Naukowe Koło Logistyczne LOGRiT, a moderatorami pierwszej edycji są członkowie Koła: Aleksandra Glądała (doktorantka UEW) oraz Aleksander Znosko-Czarnecki (student I stopnia). Natomiast autorką grafiki jest studentka II stopnia Agata Łazarewicz.