Wsparcie osób z niepełnosprawnością oraz narażonych na dyskryminację i wykluczenie

W dniu 27 października 2017 roku na naszym Wydziale rozpoczęła funkcjonowanie Wydziałowa Komisja ds. Studentów Niepełnosprawnych, której głównym zadaniem jest wspierane procesu edukacji osób z niepełnosprawnością. Komisja składa się z pracowników dydaktycznych, administracyjnych oraz obsługi technicznej. Działania zespołu dotyczą bieżącej pomocy studentom niepełnosprawnym we wszystkich wymiarach życia uniwersyteckiego. Pragniemy stale poprawiać warunki kształcenia osób z dysfunkcjami oraz wspierać ich proces rehabilitacji społecznej.

Wszystkich zainteresowanych studentów zapraszamy do kontaktu. Prosimy o zgłaszanie barier oraz pomysłów na poprawę funkcjonowania Wydziału z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych.

Uczelniane akty prawne

• ZARZĄDZENIE NR 180/2021 Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu z dnia 21 grudnia 2021 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu wsparcia dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym z niepełnosprawnościami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
Załącznik do ZR 180/2021 – Regulamin wsparcia

zamknij