Nowy gość, nowi pracownicy, nowa energia do pracy

09.04.2015 r.

Jak co tydzień, pracownicy Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej nie mogli narzekać na nudę. Prezes zarządu Magda Broniszewska szczegółowo omówiła z wszystkimi przebieg wyczekiwanego spotkania z Profesorem Markiem Belką. Wykład otwarty nt. „Doświadczenia i wyzwania integracji europejskiej” oraz wizyta w siedzibie firmy Prezesa Narodowego Banku Polskiego miała odbyć się następnego dnia, w związku z tym wszystko musiało zostać dopięte na ostatni guzik.

Tego dnia przywitaliśmy również dwójkę nowych pracowników działu analiz – Klaudię Buss oraz Szymona Sorokę, studentów drugiego roku ekonomii, którzy od razu z wielkim entuzjazmem zabrali się do pracy nad nowym projektem. Polega on na stworzeniu bazy danych, porównań oraz prezentacji lokujących hutnictwo KGHM Polska Miedź S.A. na tle hutnictwa miedzi na świecie. Właśnie rozpoczął się drugi etap pracy – szukanie stron internetowych hut, które są wzięte pod uwagę w powyższym projekcie.

Sekretariat zajął się przygotowaniem akt osobowych przyjętych pracowników. Dział Księgowości w dalszym ciągu podliczał ankiety na potrzeby projektu dla Urzędu Miasta Jelenia Góra, miał również za zadanie opracować strukturę wiekową. Dział Promocji i Rozwoju natomiast przygotowywał podziękowania dla osób, które były zaangażowane w pomoc organizacji wyjazdu studyjnego do Warszawy, który odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia 2015 roku. Pracownicy Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej mają szansę odwiedzić takie miejsca jak Giełda Papierów Wartościowych, Narodowy Bank Polski, Sejm, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Lotnisko Modlin.

Postaramy się jak najszybciej przedstawić Wam relacje i wrażenia z wykładu i spotkania z Profesorem Markiem Belką oraz z wyjazdu studyjnego do Warszawy.

Piotr Bednarz

Dział Promocji i Rozwoju