Trwa nabór na bezpłatne szkolenia online dla studentów i absolwentów

Trwa nabór na bezpłatne szkolenia online dla studentów i absolwentów.

W ramach inicjatywy #ZainwestujWSiebie dostępnych jest 6 programów dla niemal 2 tysięcy studentów i młodych ludzi rozpoczynających karierę zawodową.

Jest to okazja na zdobycie cenionych na rynku kompetencji i certyfikatów.

Programy obejmują specjalistyczne szkolenia w zakresie pożądanych na rynku kompetencji cyfrowych, umiejętności przywódczych i językowych, poprawiających konkurencyjność na rynku pracy.

Dodatkowe pytania od osób zainteresowanych prosimy o przekierowanie na adres santander.universidades@santander.pl.

Zdobądź cenione na rynku kompetencje i certyfikaty dzięki darmowym szkoleniom przygotowanym przez Santander Universidades