Przystąpienie Filii UEW do ogólnokrajowej kampanii "Społeczności Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu"

Z wielką satysfakcją i przyjemnością informujemy, że Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Filia w Jeleniej Górze przystąpił do ogólnokrajowej kampanii "Społeczności Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu" i zabiega o uzyskanie dla Filii certyfikatu "Uczelnia Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu" i znaku Fair Trade. Lokalnym koordynatorem projektu jest dr Sabina Zaremba-Warnke, a członkiem grupy koordynującej realizację kampanii w Filii jest nasz student Aleksander Znosko-Czarnecki.

fair_trade