Inauguracja Uniwersytetu Liderów

UNIWERSYTET LIDERÓW
To specjalny dedykowany program dla grupy młodzieży, nastawiony na osiągnięcie określonego, zamierzonego rezultatu w postaci ukierunkowanego wsparcia rozwoju młodych ludzi. Z przeznaczonym do tego celu programem nauczania. To unikatowe i tym samym elitarne przedsięwzięcie, którego kierownikiem merytorycznym zgodziła się zostać dr hab., prof. UEW Agnieszka Sokołowska–Durkalec z Katedry Nauki o Przedsiębiorstwie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Flii w Jeleniej Górze. W zespole wykładowców znaleźli się również: dr Maja Jokiel, dr Sabina Zaremba-Warnke, dr hab. Agnieszka Jagoda, prof. UEW oraz dr hab. Grzegorz Jokiel, prof. UEW.

11 marca 2023 roku czterdziestu młodych pre-studentów rozpocznie złożoną z dwunastu wykładów i warsztatów edukację na kierunku:
"PRZYWÓDZTWO I BUDOWANIE ZESPOŁÓW"
Czeka na Nich nie lada wyzwanie zgłębienia ciekawej wiedzy w nowych tematach:
- Kompetencje przywódcze – zarządzanie potencjałem osobistym i zespołowym
- Wartości i kultura w przywództwie
- Motywacja i wpływ społeczny: od koncepcji do zastosowań
- Techniki radzenia sobie ze stresem
- Inteligencja emocjonalna
- Sposoby rozwiązywania konfliktów
- Style przewodzenia
- Grupa i zespół. Współpraca i twórcze rozwiązywanie problemów
- Kreatywność w zarządzaniu projektami
- Era Agile – jak skutecznie zarządzać projektami?

Pomysłodawcą Projektu jest Pan Mariusz Synówka

posty_na_fb_2021