Spotkania z Prodziekanem Filii w sprawie procedury składania prac dyplomowych oraz realizacji procesu dyplomowania – 26.05.23 r. godz. 18.00 oraz 29.05.2023 r. godz. 18.00

Szanowni Państwo
Zaproszenie na spotkanie dotyczy wszystkich studentów stacjonarnych i niestacjonarnych III roku pierwszego stopnia oraz II roku drugiego stopnia!!!!
Zaproszenie dotyczy także tych, którzy planują złożenie pracy w terminie wrześniowym.

W dniach:
- 26.05.2023 r. (piątek) – godz. 18.00 w MS Teams (kod zespołu: vss56zi)
- 29.05.2023 r. (poniedziałek) – godz. 18.00 w MS Teams (kod zespołu: vss56zi)

odbędą się spotkania w sprawie:

- terminów składania prac dyplomowych (termin podstawowy, termin przedłużony)
- terminów egzaminów dyplomowych,
- zagadnień i pytań szczegółowych obowiązujących na egzaminie dyplomowym,
- przebiegu egzaminu dyplomowego,
- rekrutacja na drugi stopień studiów,
- okoliczności powodujące skreślenie z listy studentów, itd.

Oczywiście przewidziana jest sesja Q&A dotycząca kwestii związanych z realizacją procesu dyplomowania w roku akademickim 2022/2023.

Spotkania odbędą się w aplikacji MS Teams* (ten sam kod dostępu niezależnie od wybranego dnia spotkania).

Spotkania nie będą nagrywane, ale w spotkaniu można uczestniczyć w dowolnym dniu – omawiane będą te same zagadnienia.
* W aplikacji Microsoft Teams należy wejść w zakładkę "Zespoły" (skrajna lewa kolumna) i w prawym górnym rogu jest pasek "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy", gdzie po kliknięciu należy wkleić (wpisać) w środkowy kafelek ("Dołącz do zespołu, wpisując kod") podany kod.

dr hab. Robert Kurek, prof. UEW
Prodziekan Filii