Zaproszenie na konferencję Wall Street dla studentów UEW Filia w Jeleniej Górze

wallstreet

Szanowni studenci - konferencja Wall Street odbędzie się w Karpaczu (w Gołębiewskim), w najbliższy weekend (26-28 maja 2023 r.).

Mamy możliwość pozyskania wejściówek dla kilku studentów Filii (bez noclegów oraz bez wyżywienia i udziału w imprezach artystycznych). Wejściówki uprawniają tylko do udziału w wykładach, sesjach i panelach dyskusyjnych.

Informacje o konferencji (program, zaproszeni goście) znajdują się pod linkiem: Konferencja WallStreet 27 | Największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy z Prodziekanem Filii dr. hab. Robertem Kurkiem, prof. UEW: robert.kurek@ue.wroc.pl wraz z podaniem następujących informacji: imię i nazwisko, pesel, nr telefonu.

do dnia 23.05.2023 r. (wtorek)