KONKURS na logo i nazwę studenckiej wirtualnej firmy konsultingowej

plakat_konkurs_logo_min

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie najciekawszych propozycji logo i nazwy studenckiej wirtualnej firmy konsultingowej. Firma, która niebawem rozpocznie swoją działalność na naszym Wydziale będzie korzystać z umiejętności najlepszych studentów, zainteresowanych rozwojem kompetencji w zakresie konsultingu i doradztwa w różnych obszarach funkcjonowania gospodarki.

Konkurs odbywa się pod patronatem Prodziekan ds. Nauki dr hab. Elżbiety Sobczak, prof. UE. Dla zwycięzcy przewidziany jest etat w wybranym dziale studenckiej wirtualnej firmy konsultingowej.

Konkurs rozpoczyna się w dniu 20 marca 2013 r. i trwa do dnia 30 kwietnia 2013 r. Koordynatorem konkursu jest dr Anna Baraniecka.

Regulamin Konkursu