V – Student Consulting rekrutuje nowych pracowników

Firma symulacyjna prowadzi rotującą rekrutację pracowników spośród studentów WEZiT UE wykazujących wymagany poziom zaangażowania, wiedzy, ambicji i umiejętność pracy zespołowej. Celem rekrutacji jest utrzymanie zespołu studentów-pracowników Firmy Symulacyjnej, zdolnych do wykonywania – pod patronatem rzeczywistej firmy konsultingowej WNP Ekspert – projektów konsultingowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zespół potrzebuje pracowników na następujących stanowiskach:

Główna księgowa – kierownik działu księgowości

Opis stanowiska:

Kontrola, nadzór i koordynacja pracy działu księgowości.

Młodszy analityk

Pracownik sekretariatu

Zakres obowiązków:

CV oraz listy motywacyjne należy wysyłać na adres vsc.ezit@gmail.com do 24.01.2014 (włącznie)

Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się w dniu 27.01.2014 r. (poniedziałek) o godzinie 15:00 w sali 58 A.