Kolejny intensywny tydzień pracy i mała zmiana

20.03.2014 r. Kolejny ciężki tydzień pracy VSC za nami. W składzie pracowników zwolniło się jedno miejsce w Dziale Analiz, które niemal natychmiast zostało zajęte przez nowego pracownika.

Omówiliśmy ostatnie szczegóły dotyczące planowanej wizyty studyjnej w Brukseli.

Na dzisiejszym spotkaniu zabrakło wprawdzie zarządu, który udał się na konferencję networkingową „Skrzydła Sukcesu”, ale nawet bez tak istotnych pracowników praca nad projektem wrzała. Analiza zebranych danych rynkowych jest już prawie zakończona. Jeszcze kilka spotkań i projekt będzie zrealizowany.

Nasza firma w najbliższym czasie osiągnie kolejny stopień rozwoju, przyjmiemy stażystów i mamy nadzieję, że przyszłych pracowników firmy i studentów naszego Wydziału z II LO w Jeleniej Górze.

Trzymajcie za nas kciuki!

Oskar Zych

Dział Promocji i Rozwoju