Czwartek – rozwoju firmy ciąg dalszy

27.03.2014 r. Czwartek – dla wielu osób dzień jak każdy inny, ale nie dla nas, pracowników Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej. Jest to dzień, w którym po raz kolejnym mamy okazję się spotkać. Nie mamy wiele czasu – za to mnóstwo obowiązków.

Praca nad projektem dla grupy „Jutrzenka Colian” przebiega pomyślnie. Jest to jedno z głównych zadań, które mamy do zrealizowania.

Dzisiejsze spotkanie firmy rozpoczęło się naradą. Zostały omówione kwestie bieżące związane z umową pomiędzy VSC a stażystami z II LO w Jeleniej Górze, którzy już w przyszłym tygodniu zawitają w naszych skromnych progach.

Następnie poruszono temat usług świadczonych przez Wirtualną Studencką Firmę Konsultingową. Jesteśmy w trakcie prac nad przygotowaniem oferty, którą przedstawimy naszym potencjalnym partnerom handlowym. Ustaliliśmy, że usługi będziemy świadczyć w trzech kluczowych obszarach: podmiotom zarejestrowanym w Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych CENSYM, szkołom średnim oraz rzeczywistym przedsiębiorstwom. Na kolejnym spotkaniu zostanie doprecyzowany zakres oferty naszej firmy.

Już niedługo możecie spodziewać się strony internetowej WSFK. Kiedy dokładnie? Więcej informacji wkrótce.

Karolina Pylińska

Dział Promocji i Rozwoju