Wykład i wyjazd już tuż tuż...

13.11.2014 r.

Wraz z kolejnym spotkaniem czekały na nas nowe wyzwania. Dużymi krokami zbliżał się termin wizyty Profesora Leszka Balcerowicza oraz wyjazdu na Targi Firm Symulacyjnych w Essen. Jednocześnie nie mogliśmy zapomnieć o realizacji bieżących zadań i projektów.

Przygotowania związane z wizytą Profesora Balcerowicza dobiegły już końca. Z niecierpliwością czekamy na jutrzejszy wykład tym bardziej, że praktycznie wszystkie kwestie organizacyjne są już dopięte na ostatni guzik. Dlatego Dział Promocji i Rozwoju zajął się dziś przygotowaniem materiałów promocyjnych, które pracownicy i opiekunowie zaprezentują podczas targów firm symulacyjnych.Udział w nich wezmą opiekunowie: dr Jacek Welc, dr Maja Prudzienica oraz studentki Natalia Namirowskai Karolina Pylińska, pracujące w Dziale Promocji i Rozwoju. Przedstawiciele firmy zabiorą ze sobą starannie opracowane w języku angielskim katalogi promocyjne, prezentacje, certyfikaty, wizytówki, banery i płyty CD z nagranymi materiałami o firmie.

Pracownice Sekretariatu i Kadr pracowały dzisiaj w pocie czoła.Zajęły się wystawianiem aneksów do umów, porządkowaniem dokumentacji kadrowej oraz zestandaryzowaniem pulpitów komputerów firmowych. Pracownice Działu Księgowości podjęły się opracowania ofert dla firm symulacyjnych zrzeszonych w Centrali CENSYM. W dniu dzisiejszym wzięły również udział w dwugodzinnym kursie obsługi programu księgowego ISOF. Bez większego problemu zrozumiały jak działa moduł finansowo-księgowy, nabyły umiejętność zakładania kont oraz prowadzenia dokumentacji.W Dziale Analiz zakończono prace nad kwestionariuszem ankietyzwiązanej z projektem realizowanym dla Urzędu Miasta Jelenia Góra. Badanie ankietowe ma na celu zbadanie atrakcyjności wydarzeń kulturalnych organizowanych przez poszczególne instytucje tj. teatry, domy kultury, muzea czy biblioteki. Kolejnym zadaniem tego działu była dalsza praca nad rozpoczętym dwa tygodnie temu projektem dotyczącym upadłości spółek giełdowych. Podczas spotkania odwiedził nas przedstawiciel firmy LBF Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. w Starej Kamienicy, który wręczył certyfikaty potwierdzające realizację projektu. Zarząd cały czas czuwał nad sprawną pracą w V-Student Consulting.Stworzył i uzupełnił teczki z dokumentami rejestrowanymi, a później zajął się modyfikacją planu przebiegu wizyty Profesora Leszka Balcerowicza. Po sprawnym uporaniu się z wyznaczonymi zadaniami część pracowników rozpoczęła przygotowania do e-konferencji, którą odbędziemy z wykładowcami oraz studentami z Tarnopolskiego Narodowego Uniwersytetu Ekonomicznego. Już dziś kolejne spotkanie zapowiada się bardzo pracowicie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi relacjami z wizyty Profesora Leszka Balcerowicza, które zamieścimy w przyszłym tygodniu.

Beata Płucieńczak

Dział Promocji i Rozwoju