Spotkanie pełnie wyzwań za nami

15.01.2015 r.

Za nami już drugie spotkanie WSFK w Nowym Roku. Dla nas, studentów, jest to czas kolokwiów i zaliczeń, a niebawem także i sesji. Lecz i tym razem stanęliśmy na wysokości zadania i starannie wykonywaliśmy swoje obowiązki.

Dział Księgowości zakończył tworzenie bazy danych, która dotyczy obecnie zatrudnionych członków firmy. Następnie pracownice Działu zapoznały się z modułami programu Symfonia, które umożliwiają elektroniczne wystawianie faktur VAT i poleceń przelewu. Pracownice zaktualizowały też listę osób, które są chętne wziąć udział w wyjeździe studyjnym do Warszawy. Planowany termin wyjazdu to kwiecień.Tymczasem Sekretariat był pochłonięty bieżącymi sprawami związanymi z funkcjonowaniem firmy oraz przygotowaniem kwestionariuszy do okresowej oceny pracowników. Dział Analiz kontynuował prace związane z modelamilogitowymi wszystkich wskaźników branych pod uwagę w projekcie dotyczącym giełdy. Zajął się również obliczeniami statystycznymi,regresją oraz różnorodnymi testami, które są niezbędne dlarealizacji projektu. Członkowie Zarządu Magda Broniszewska i Kamil Piotrowski wraz z Głównym Analitykiem Karoliną Leśniowską mieli przyjemność udzielić wywiad dla internetowej telewizji strimeo.tv, który promuje naszą firmę. Wywiad można zobaczyć na profilu WSFK na facebooku oraz na stronie telewizji. Oprócz tego Zarząd zaplanował działania firmy na kolejny semestr. Dział Promocji i Rozwoju zajął się realizacją pierwszych działań ujętych w harmonogramie organizacji drzwi otwartych. Tym razem opracował hasła,projekty plakatów, zastanawiał się nad formą filmu promującego firmę oraz dopracował zakres obowiązków i plan przebiegu tego wydarzenia.

Aby poznać naszą firmę lepiej, zachęcamy do obejrzenia wywiadu z naszymi pracownikami.

Paweł Zawisza

Dział Promocji i Rozwoju